Wspieramy nasz region

0
Wspieramy nasz region

Naturalnie - regionalnie

Wspieramy nasz region

 

Przez wiele lat funkcjonowania naszej firmy CZEC, staramy się wspierać w miarę naszych możliwości różnego typu inicjatywy osadzone w regionie Kaszub i Kociewia. Nabywając towar i usługi niezbędne w naszej działalności promujemy niewielkie, regionalne, często rodzinne firmy. Uważamy to za niezwykle ważne. Czyniąc to wspieramy rozwój naszego Pomorza. Takie działanie pozwala nam nawiązywać ciekawe i wartościowe kontakty, spora część z naszych Kontrahentów to po latach dobrzy znajomi, a czasem przyjaciele. Wierzymy mocno, że to ma sens i przyczynia się do rozwoju Pomorza.

 

 

W ostatnim czasie, wspieraliśmy kilka inicjatyw:

- przygotowaliśmy tekst i opracowanie graficzne tablicy informacyjnej przy kościele pw. Św. Archanioła w Gdyni-Oksywiu, ważnym miejscu dla historii Gdyni i Kaszub. Pobliski cmentarz to miejsce spoczynku Antoniego Abrahama i wielu innych zasłużonych postaci.  Sporo w kwestii renowacji nagrobków i przygotowania tablic pomogła firma Stal Complex Czesława Toruńczaka.

Te działania to wynik współpracy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddziału w Gdyni, Kaszubskiego Forum Kultury i parafii pw. Św. Michała Archanioła w Gdyni-Oksywiu.

XIII wieczny kościół pw. Św. Michała Archanioła w Gdyni-Oksywiu.

Przygotowaliśmy tablice dla Przedszkola nr 28 w Gdyni-Witominie. Przedszkole w swych działaniach promuje regionalizm kaszubski oraz wiedzę o Gdyni. Niebawem do dwóch tablic dołączy trzecia z herbem Kaszub.

Jest komplet - dołączyła trzecia tablica - herb Kaszub.

Byliśmy jednym z wielu sponsorów podczas ostatniej edycji konkursu "Rodnô Mòwa" w Chmielnie.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium